slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця продовжує зазнавати збитків через дії вандалів 22/10/2013

За 9 місяців цього року на Придніпровській магістралі зафіксували 39 випадків псування і розобладнання моторвагонного рухомого складу, коли невідомі зловмисники розмальовували вагони, били шибки у вікнах та дверях, нівечили сидіння, вагонну фурнітуру тощо, чим завдали підприємству збитки на суму понад 35 тис. гривень.

Найчастіше від дій вандалів потерпали приміські поїзди у сполученні Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ, а також моторвагонний рухомий склад під час відстою на станціях Кривий Ріг-Головний, Долинська, Верхівцеве.

По кожному випадку псування чи розобладнання електросекцій матеріали направлені до лінійних органів міліції, де з початку року відкрито 10 кримінальних проваджень.

Придніпровська залізниця закликає громадян дбайливо ставитись до свого рухомого складу, не створювати небезпечні умови для пересування пасажирів залізничним транспортом та для роботи поїзних бригад.

Водночас придніпровські залізничники наголошують на тому, що на підприємстві, як і в усій залізничній галузі, дуже гостро стоїть питання старіння рухомого складу. З 314 електросекцій приписного парку магістралі 174 секції (або 35 составів) експлуатуються 50 і більше років і потребують термінової заміни. Дії вандалів лише погіршують і без того складну ситуацію, збільшують експлуатаційні витрати перевізника, який відповідально несе на собі тягар соціальних пасажирських перевезень.