slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

«Доки є сало, хліб і цибулина, живе й наша Україна», - 31/10/2013

з таким жартівливим і оптимістичним настроєм придніпровські залізничники стали учасниками Фестивалю українського сала, який днями пройшов у музеї народної творчості, розташованому на Дніпропетровщині - у всесвітньої відомому своїми художніми розписами селі Петриківка.

Цю відпочинкову і водночас пізнавальну подорож 137 управлінцям та членам їхніх родин організувала об’єднана профспілка служб управління Придніпровської залізниці.

Залізничники, як і решта гостей заходу, мали змогу скуштувати різні види сала та ковбас, побачити, як сало засолюють чи підкопчують, посьорбати на природі справжній український борщ та куліш, зварений у казанах над багаттям, пригоститися «медовухою». А от дітворі більш за все припали до смаку солодкі весільні «дивні», виготовлені місцевими господинями.

Придніпровці також із цікавістю оглянули справжні українські старожитності – посуд, меблі, одяг, інвентар, зібрані у музеї народної творчості, який відтворює традиційну українську садибу, подивилися кінні козацькі герці.

Охочі мали змогу позмагатися у влучності, стріляючи з лука чи гвинтівки, а ще придбати витвори місцевих народних майстрів – розписаний у традиційному для Петриківки стилі посуд, вироби з глини та металу, вишиванки, ляльки-обереги тощо.

Піднесеного настрою всім додавали голосисті петриківчанки у барвистому народному вбранні, співаючи зі сцени жартівливих українських пісень і закликаючи гостей приєднатись до них.

Не обійшовся фестиваль і без подарунків, адже всі його відвідувачі стали учасниками лотереї, головним призом якої було…симпатичне порося. На загальну радість делегації придніпровських залізничників, воно дісталося родині Катерини Тараканової (жінка працює заступником відділу запасних частин служби матеріально-технічного постачання).

…Такі подорожі «вихідного дня» стали вже доброю традицією у роботі профспілок магістралі. Незадовго до петриківської поїздки працівники управління Придніпровської залізниці відвідали Святогірську лавру, а ще раніше – славетну батьківщину українського козацтва Хортицю.