slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники приймають вітання 31/10/2013

Сьогодні, 31 жовтня 2013 року, у Криворізькій дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці з нагоди професійного свята – Дня залізничника, вітали колишніх працівників підприємства, свого часу відзначених високим званням почесних залізничників та заслужених працівників транспорту України.

З щирими словами вдячності за вагомий внесок у роботу та розвиток підприємства до ветеранів звернулися начальник дирекції Сергій Карпенко, голова територіальної профспілкової організації Анатолій Нестеренко, голова регіональної ветеранської організації Антоніна Мельникова, які побажали своїм сивочолим колегам здоров`я та довголіття, родинного затишку й тепла.

Затим гарний настрій пенсіонерам-залізничникам Криворіжжя подарували пісні у виконанні вокального ансамблю «Залізничник».

Святкові заходи до професійного свята наразі проходять в усіх структурних підрозділах Придніпровської залізниці. Крім того, залізничників вшановують і на регіональних рівнях. Так, 30 жовтня у залі Українського театру м. Сімферополя кримські залізничники приймали теплі вітання не лише від начальника Кримської дирекції залізничних перевезень, але й від керівництва АР Крим.