slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 1/11/2013

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня залізничника та 140-річчя нашої рідної Придніпровської магістралі.

Ювілей – це традиційна нагода оцінити пройдений шлях, ушанувати людей, які своєю працею, відданістю справі, яку роблять, творили і продовжують творити сьогодення не тільки свого підприємства, але й усієї залізничної галузі, а також час визначити подальші кроки на своєму шляху.

Залізничникам Придніпровської є чим пишатись. За 140-річну історію магістралі вони завжди були в авангарді великих справ, неодноразово виступали зачинателями нових ініціатив і традицій, уславили себе вагомими перемогами і масштабними здобутками, вписали не одну незабутню сторінку в часопис вітчизняного залізничного транспорту.

Усупереч нелегким випробуванням останніх кризових років, трудовий колектив підприємства забезпечує чітку, безперебійну роботу стратегічно важливої для економіки та соціальної сфери держави галузі, зберігає свій кадровий потенціал, гідно складає іспит на витривалість, стійкість та згуртованість.

І, подібно локомотиву історії, жодного дня не стоїть на місці. Яскраве тому свідчення - вагомі проекти, втілені в життя в попередні роки і цьогоріч, серед яких запровадження швидкісного пасажирського руху між столицею, містами-мільйонниками та Кримом, будівництво пасажирських платформ для приміського сполучення і сучасного конкорсу на вокзалі м. Сімферополя, реконструкція автодорожнього мосту в м. Севастополі, введення в експлуатацію пасажирського вокзалу європейського рівня на станції Рокувата Криворізької дирекції залізничних перевезень та багато інших.

А попереду – більш складні завдання, нові проекти та задуми, продиктовані як необхідністю реформувати залізничну галузь, створюючи економічно стабільні, сильні та конкурентоспроможні українські залізниці, так і серйозними планами розвитку та зміцнення нашого рідного підприємства.

Наснаги вам, сил і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я та родинного добробуту, який завжди додає сил у трудовій діяльності, людської шани та гідної оцінки тієї нелегкої справи, яку ви щодня добросовісно та відповідально робите.

Особлива подяка нашим ветеранам, які своєю життєвою мудрістю та професійним досвідом, небайдужістю та відповідальністю і сьогодні підтримують рідне підприємство, діляться знаннями з молоддю, міцно єднають історію Придніпровської залізниці з її сьогоденням.

Довгих вам років життя, благополуччя і сил, щоб стати свідками нових звершень ваших послідовників – молодого покоління придніпровських залізничників.

З повагою

Начальник Придніпровської залізниці І.В. Гладкіх

Голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв