slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця святкувала День залізничника і своє 140-річчя 4/11/2013

1 листопада 2013 року, придніпровські залізничники приймали вітання з подвійним святом - професійним, яке зазвичай святкують 4 листопа- да, та з 140-річчям рідного підприємства.

Святкові заходи розпочалися з нагородження кращих працівників магістралі. Вітаючи в актовій залі управління трудову еліту Придніпровської залізниці, очільник підприємства Ігор Гладкіх зазначив: «Я завжди дуже особисто сприймаю нагородження наших людей високими урядовими чи відомчими відзнаками, адже це показник відмінної праці Придніпровської магістралі. І я пишаюся нашими залізничниками. Щастя усім, міцного здоров’я, успішної діяльності».

Затим урочистості перемістилися до Дніпропетровського академічного театру опери та балету, який, окрім представників чотирьох дирекцій залізничних перевезень Придніпровської магістралі (Дніпропетровської, Криворізької, Запорізької та Кримської), посланців Державної адміністрації залізничного транспорту України та усіх українських залізниць, приймав і керівників місцевої влади – першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Анатолія Крупського, заступника голови Дніпропетровської обласної ради Віктора Науменка, першого заступника міського голови Дніпропетровська Дмитра Ковальова, депутата Верховної Ради України Олександра Момота, очільників державних установ і організацій, силових структур, великих підприємств регіону, духовенство.

У вітальних виступах господарів і гостей свята зазначалося, що залізничникам Придніпровської є чим пишатись. За 140-річну історію магістралі вони завжди були в авангарді великих справ, неодноразово виступали зачинателями нових ініціатив і традицій, уславили себе вагомими перемогами і масштабними здобутками, вписали не одну незабутню сторінку в часопис вітчизняного залізничного транспорту.

Анатолій Крупський, перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, зазначив, що Придніпровська залізниця – серед тих підприємств, що працюють задля росту економічного потенціалу Придніпровського регіону та всієї України, і побажав її колективу стабільності та процвітання.

Заступник голови Дніпропетровської обласної ради Віктор Науменко подякував придніпровським залізничникам за точність та надійність, які роблять їх підприємство надійним партнером.

Добра й благополуччя, успіхів та нових перемог у складній і відповідальній повсякденній праці побажав працівникам стальної магістралі перший заступник міського голови Дніпропетровська Дмитро Ковальов, зазначивши, що немає на Дніпропетровщині жодної людини, яка б не користувалися послугами Придніпровської залізниці.

Виступ першого заступника генерального директора Укрзалізниці, колишнього очільника Придніпровської магістралі Миколи Сергієнка порадував присутніх у залі своїм залізничником «колоритом»: «Зеленого вам світла, щоб ніхто не підставляв вам гальмівний башмак і ніколи не доводилось вмикати екстреного гальмування», - підсумував він своє привітання.

Тепло привітав придніпровських залізничників ще один виходець з Придніпровської залізниці – нинішній депутат Верховної Ради України Олександр Момот. Він зазначив, що колектив магістралі рідний йому і сьогодні, адже його перший запис у трудовій книжці було зроблено саме на Придніпровській. «Міцного вам здоров’я, благополуччя, успіхів, нехай у ваших родинах панує любов і тепло», - зазначив О.Момот.

З найщирішими словами подяки за плідну та самовіддану працю, підтримку новаторських планів та реформаторських кроків підприємства, дух колективізму, без якого керівникові не зрушити з місця жодного проекту, не втілити в життя жодного задуму, до своїх підлеглих звернувся начальник Придніпровської залізниці Ігор Гладкіх. «Ми переступили 140-річний рубіж. А я ще добре пам’ятаю урочистості з нагоди 100-ліття нашої залізниці, бо я - залізничник у другому поколінні, і на те свято мене, 12-річного підлітка, взяв батько. Ніколи не забуду того почуття гордості, що тоді охопило мене. Певен, що той день вплинув на мою подальшу долю, мій професійний вибір. Сьогодні я відчуваю таку ж гордість, бо не можна не пишатися таким колективом, як наш», - сказав І.Гладкіх, додавши, що попереду в придніпровських залізничників нові, не менш складні завдання, які, втім, їм під силу.

В урочистій обстановці кращі працівники магістралі отримали з рук високих гостей почесні урядові, відомчі та регіональні нагороди.

А завершилося свято великим концертом, першу частину якого для присутніх підготували самодіяльні творчі колективи Придніпровської залізниці, а другу подарувала народна артистка України Таїсія Повалій.