slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль: 7/11/2013

усі випадки травмування на залізниці сталися через власну необачність постраждалих

Протягом 10 місяців 2013 року на інфраструктурних об’єктах Придніпровської залізниці сталося 107 випадків травмування осіб, не пов’язаних з виробництвом, у тому числі 61 – зі смертельними наслідками. У 6 випадках постраждали неповнолітні, троє з яких загинули.

Аналіз подій свідчить, що більшість нещасних випадків зі сторонніми особами (37%) припадає на темний час доби – між 18-ю та 24-ю годинами. Чоловіки травмуються удвічі частіше, ніж жінки (74 випадки проти 33, в тому числі зі смертельними наслідками – 43 проти 18 відповідно). Найчастіше місцем травмувань громадян стають залізничні станції (66 випадків), рідше – перегони (41).

В усіх випадках причиною нещасть була власна необережність, поспіх, а іноді й зухвала поведінка самих потерпілих. Забуваючи про елементарні правила безпеки, вони переходили колії перед поїздом, який стрімко наближався, чи у невстановлених місцях, ходили коліями або на небезпечно близькій відстані до них, нерідко ще й розмовляли по мобільному телефону чи слухали музику в навушниках.

За 10 місяців 2013 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд вантажними поїздами), затримали 2514 осіб, 1342 з яких оштрафували на суму понад 46 тис. гривень.

Щоб уникнути непоправних трагедій та важких наслідків, придніпровські залізничники звертаються до водіїв автотранспорту, пасажирів та усіх, хто перебуває поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, з проханням суворо дотримуватися правил, відповідально ставитися до власного життя та безпеки руху поїздів.

У сім’ях, чиї оселі знаходяться неподалік колій, у навчальних закладах, розташованих у зоні залізниці, батькам та педагогам слід регулярно нагадувати дітям про високий рівень небезпеки залізниці, не залишати їх без нагляду та контролю.