slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запобігли крадіжкам вантажів підприємства на суму майже 112 тисяч гривень 8/11/2013

Бійці воєнізованої охорони Придніпровської залізниці разом із працівниками транспортної міліції дієво протидіють зазіханням сторонніх осіб на вантажі, які перевозить підприємство.

Так, за 10 місяців 2013 року спільними зусиллями двох служб було попереджено 150 спроб викрасти вантажі магістралі під час їх перевезення чи на залізничних станціях, збитки від чого склали б майже 112 тис. гривень.

Від розкрадання вбережено 22 тонн вугілля, 11 тонн брухту, різні види металопрокату (лист, арматура, прут, кутник), феросплави, мінеральні добрива, тенти для укриття вантажів. За злочинні дії затримано 116 чоловік. У 30 випадках для відвернення крадіжок ВОХРівцям довелось застосовувати вогнепальну зброю.

Щоб унеможливити розкрадання вантажів на різних етапах їх транспортування, на Придніпровській залізниці постійно вживається комплекс заходів, серед яких: відпрацювання найбільш криміногенних ділянок спільними оперативними групами ВОХР та міліції, виставлення пікетів на найбільших вантажних станціях, робота пересувних пікетів на перегонах, перевірки пунктів приймання брухту (цьогоріч їх здійснено 55), оперативне реагування на кожен випадок несанкціонованого втручання в діяльність залізничного транспорту тощо.