slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збережено від розкрадань майна та вантажів на суму понад 12 тис. гривень 11/11/2013

За минулий тиждень, з 4 по 10 листопада 2013 року, працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці спільно з правоохоронцями запобігли 6 спробам крадіжок майна та вантажів підприємства на суму понад 12 тис. гривень, при цьому затримали 8 осіб.

Так, 5 листопада під час оперативно-профілактичних заходів на перегоні Таврійськ – роз’їзд Орлянка була попереджена крадіжка 450 кг вугілля, скинутого з вагона, затримано чоловіка, який ніде не працює. Зловмисника передали до лінійного пункту міліції на станції Таврійськ.

Восьмого листопада за спробу вкрасти деталі верхньої будови колії на станції Батуринська (близько 250 м рейки з під’їзної колії до цементного заводу) було затримано 4-х осіб, які мали із собою приладдя для різки металу. Затриманих передали до лінійного відділу міліції на станції Кривий Ріг – Головний.

Наступного дня стрілець відомчої охорони на станції Нікополь попереджувальним пострілом угору зупинив спробу шести невідомих осіб вкрасти з навантаженого вагона 37 металевих труб загальною вагою близько 2 тис. кг і орієнтовною вартістю 10 тис гривень. Затримати крадіїв не вдалось.