slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця робить свої залізничні переїзди безпечнішими 12/11/2013

Придніпровські залізничники дбають про належний стан залізничних переїздів, що є важливою складовою безпеки самого залізничного руху, а також перетину залізничних колій автотранспортом.

З початку 2013 року на підприємстві виконано капітальний ремонт 18 залізничних переїздів, зокрема, поблизу станцій Плодородна та Федорівка, на перегонах Обільна – Мелітополь, Грекувата – Червоний Шахтар, Магедове – Комиш Зоря, Мечетна – Гайчур та ін.

Ще на 24 залізничних переїздах було вкладено настили зі збірного залізобетону, на окремих - виконано роботи по заміні непридатних бордюрів та загороджувальних стовпчиків, а також з асфальтування підходів до переїзду.

Було покращено видимість на одному із залізничних переїздів перегону Фісаки – Обща, закрито для руху залізничний переїзд на перегоні Жовті Води-1 – Жовті Води-2, ще два - переведено в розряд технологічних.

Впроваджено попереднє ввімкнення загороджувальної сигналізації при аварійному відкритті основних шлагбаумів на двох залізничних переїздах – поблизу станції Керч та на перегоні Керч-Південна – Аршинцеве, ще на 6-ти – модернізовано пристрої переїзної автоматики.

Крім суто технічних заходів, придніпровські залізничники використовують у своїй роботі і можливості наочної агітації: було надруковано та розповсюджено на залізничних переїздах, у квиткових касах, приміських та пасажирських поїздах і серед водіїв автотранспорту 20 тис. флаєрів із правилами безпеки руху на залізничних переїздах.

Завдяки проведеній роботі кількість дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі за 10 місяців 2013 року скоротилась на 17% (5 ДТП цьогоріч проти 6-ти за той же період минулого року), число травмованих удвічі (з 4 – за 10 місяців 2012 року до 2 - у нинішньому). Крім того, з початку 2013 року не зареєстровано жодної ДТП зі смертельними наслідками.