slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Обов’язкове медичне обстеження працівників: 13/11/2013

у 2013 році залізниця витратить понад 14, 7 млн гривень

Згідно з Колективним договором Придніпровської залізниці на обов’язкове медичне обстеження працівників підприємства цьогоріч виділено 14 млн 717 тис. грн, що на 1 млн 986 тис. грн, або на 15,6% більше, ніж у 2012 році.

Придніпровські залізничники закріплені за 14 відомчими лікувальними закладами у м. Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Сімферополі, Синельниковому, П’ятихатках, Верхівцевому, Пологах, Мелітополі, Джанкої, Керчі, Апостоловому та на ст. Айвазовська, які здійснюють постійний медичний нагляд за станом здоров’я працюючих, проводять періодичну їх диспансеризацію, а за потреби лікування – і госпіталізацію.

У залежності від характеру діяльності залізничників під час обов’язкового медичного обстеження їх оглядають фахівці різних профілів: терапевт, хірург, невропатолог, отоларинголог, офтальмолог, дерматолог та ін. Посилена увага – самопочуттю працівників, пов’язаних із забезпеченням руху поїздів, а також питанням ранньої діагностики туберкульозу та онкозахворювань у жінок (цьогоріч медогляд пройдуть майже 32 тис. залізничниць).