slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Презентовано нову книгу з історії Придніпровської магістралі 19/11/2013

       Днями у музеї Придніпровської залізниці пройшла презентація нової книги заслуженого журналіста України, власкора газети «Магістраль» Юрія Швайка «Железная дорога Приднепровья».

       Захід зібрав не тільки залізничників і ветеранів підприємства, але й представників журналістських та видавничих кіл Дніпропетровська, викладачів і студентів, істориків та підприємців, які стали спонсорами проекту.

       Присутні, які висловлювалися щодо книжкової новинки, зійшлися на спільній думці, що книга Ю.Швайка – своєчасна, цікава і правдива, має не тільки пізнавальну, але й історичну та науково-технічну цінність, зберігає пам’ять про визначальні моменти в історії стальної магістралі Придніпров’я і людей, які цю історію творили.

       Автор подякував усім, хто був причетний до появи його нової книги, - і як герой нарисів, і як помічник у зборі інформації чи виході книги друком, запевнив, що намагався бути максимально об’єктивним, а також пообіцяв невдовзі порадувати шанувальників свого пера ще одним книжковим виданням, присвяченим рідній йому Придніпровській залізниці.