slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця за 77-й сезон своєї роботи перевезла 28 тисяч пасажирів 20/11/2013

      Дніпропетровська дитяча залізниця (ДДЗ) завершила свій 77-й сезон, який тривав з 1 травня до 1 листопада 2013 року. За цей час Мала Придніпровська перевезла 28 тисяч пасажирів (13 тис. дітей та 15 тис.дорослих), безкоштовно покатала більше 20 груп дітей соціально незахищених категорій.

      Також вихованці ДДЗ були активними учасниками кількох всеукраїнських профільних конкурсів та змагань, приймали у себе делегації із Запорізької, Малої Південної, Львівської та Луцької дитячих залізниць.

      Крім того, 43 випускники Малої Придніпровської цьогоріч стали студентами профільних навчальних закладів Дніпропетровська - національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна, коледжу транспортної інфраструктури та залізничного ліцею.

      Юні залізничники втілили у життя і свою давню мрію та першими  з-поміж дитячих залізниць України власноруч створили макет своєї магістралі з рухомим складом, виробничими та станційними приміщеннями, колією, стрілочними переводами, переїздами і тунелями, навіть з фігурками працівників ДДЗ.

       Наразі юні вихованці Малої Придніпровської активно готуються до зимових свят та шкільних канікул, коли вони, на відміну від своїх однокласників, не будуть відпочивати, а як і дорослі залізничники забезпечуватимуть комфортні перевезення своїх пасажирів.