slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця розширює для своїх працівників можливості отримувати якісну медичну допомогу 21/11/2013

       Придніпровські залізничники з 1 листопада поточного року долучилися до нової програми добровільного медичного страхування (ДМС), яка значно розширює їх можливості за потреби отримувати необхідну їм медичну допомогу, здійснювати діагностичні обстеження, отримувати відшкодування витрат на хірургічні втручання, придбання лікарських препаратів, виробів медичного призначення, тощо.

       Програма добровільного медичного страхування категорії «Стандарт-4» удвічі збільшує страхову суму (з 20 до 40 тис. гривень на рік), відповідно розширює ліміти на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, додає нові види оплачуваної страховиком лікарської допомоги (наприклад, амбулаторно-поліклінічну), а також придбаних страхувальником медичних виробів, які підлягатимуть відшкодуванню (зокрема, комплектуючі для металоостеосинтезу та штучні кришталики для ока).

       Нова програма ДМС також більш лояльна щодо компенсації залізничникам лікування у медичних закладах, які не мають зі страховиком договорів на обслуговування застрахованих ним осіб, що, зважаючи на широку географію Придніпровської залізниці, теж актуально для працівників підприємства.

       Розглядаючи медичне страхування як засіб соціального захисту залізничників, елемент мотивації та поліпшення якості роботи персоналу, Придніпровська залізниця половину вартості страхових внесків оплачує власним коштом.