slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця нагадує правила перевезення груп пасажирів 22/11/2013

Напередодні зимових свят, які завжди відзначаються збільшенням пасажиропотоку, зокрема колективних поїздок на відпочинок, Придніпровська залізниця нагадує правила оформлення проїзду для груп пасажирів.

Так, згідно з «Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» організатору подорожі необхідно письмово звернутись до спеціалізованої каси з групових перевезень на найближчому залізничному вокзалі.

У своїй заявці слід повністю зазначити реквізити замовника перевезення (фізичної або юридичної особи), дату виїзду, бажаний номер поїзда, кількість і категорію місць, станцію відправлення та прибуття.

Заявку на бронювання місць можна подавати після відкриття попереднього продажу квитків на необхідну дату.

Послугу з резервування місць оплачують готівкою або у безготівковому порядку безпосередньо у день замовлення, незалежно від того, яку кількість місць буде викуплено фактично.

Під час оформлення групових пасажирських перевезень зберігаються усі знижки для громадян пільгових категорій. Крім того, у пасажирів є можливість оформити проїзд туди і зворотно, у тому числі з пунктів пересадки.