slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Освоїли виготовлення меблів та металопластикових конструкцій для власних потреб 29/11/2013

Придніпровська залізниця намагається ефективно використовувати кошти, оптимізувати витрати на внутрішні потреби структурних підрозділів підприємства, забезпечити максимальну зайнятість своїх працівників. З цією метою на магістралі опанували виробництво меблів та конструкцій з металопластику, які затим використовують для власних потреб.

Зокрема, письмові столи, шафи та інші меблі виготовляють у столярних цехах Криворізького та Кримського будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь, а також Нижньодніпровського заводу залізобетонних конструкцій. З початку цього року руками 13 столярів було виготовлено близько 2 тис. одиниць меблів, які згодом прикрасили гордість Придніпровської – новий пасажирський вокзал станції Рокувата на Криворіжжі, реконструйований Будинок науки й техніки станції Апостолове, а також відремонтовані санітарно-побутові корпуси та приміщення структурних підрозділів магістралі, управлінські кабінети та ін.

На підприємстві своїми силами виробляють і металопластикові конструкції. З початку року Дніпропетровське будівельно-монтажне експлуатаційне управління випустило 1 тис. 455 одиниць металопластикових вікон та дверей загальною площею 4 тис. 248,8 кв. м. У складальних роботах були задіяні 23 фахівці.

Як показала практика, меблі та металопластикові конструкції власного виробництва – це гарантія якості виробів, а також ціна за собівартістю на противагу ринковим, часто завищеним. До того ж, половину сьогоднішніх столярів та складальників металоконструкцій підприємство підготувало власним коштом із числа своїх працівників.

Невдовзі виготовлення металопластикових конструкцій розпочнуть і в Кримському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні.