slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця здійснює постійний контроль за роботою поїзних бригад 29/11/2013

На Придніпровській залізниці дбають про якість обслуговування пасажирів на вокзалах та у поїздах, жорстко вимагають від працівників, насамперед, пасажирського господарства, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків, дотримання належного санітарно-технічного стану пасажирських вагонів та рівня обслуговування пасажирів.

Раптові перевірки у пасажирських та приміських поїздах, перевірки серед членів поїзних бригад знань керівних документів, посадових та технічних інструкцій, а також постійна робота зі скаргами та зверненнями пасажирів, у тому числі й висловленими через Інтернет, допомагають виявити несумлінних працівників, а отже, і вжити до них відповідні заходи реагування.

Так, протягом 10 місяців 2013 року в приміських поїздах Придніпровської залізниці перевіряльниками зафіксовано 167 випадків порушення провідниками з правом продажу квитків вимог охорони праці, фінансової та трудової дисципліни, санітарних вимог тощо. За результатами перевірок 75-х порушників позбавлено премій, догани оголошено ще 92-м.

Упродовж 10 місяців 2013 року було також проведено 499 перевірок на шляху прямування поїздів дальнього слідування, під час яких виявлено 3297 порушень членами поїзних бригад правил обслуговування пасажирів та санітарно-технічного стану пасажирських вагонів. Крім того, 10 провідників допустили безквитковий проїзд пасажирів, 16 – порушення митних правил. За виявленими фактами 23-х несумлінних працівників звільнено з роботи, за неналежний контроль підлеглих догани отримали 12 керівників чи посадовців структурних підрозділів господарської служби.

Водночас тішить той факт, що за 10 місяців поточного року кількість порушників трудової дисципліни серед членів поїзних бригад, які обслуговують пасажирів у поїздах дальнього сполучення, зменшилась утричі: з 77 осіб за аналогічний період 2012 року до 26 – цьогоріч, що, безсумнівно, є результатом постійного жорсткого контролю за роботою поїзних бригад.