slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Протягом року ВОХР залізниці попередила 163 крадіжки вантажів, які перевозить магістраль 3/12/2013

За 11 місяців 2013 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці та працівників транспортної міліції попереджено 163 випадки крадіжок вантажів, які перевозить підприємство, на суму 125,5 тис. грн., за підозрою у їх скоєнні затримано 127 осіб.

Найчастіше крадії зазіхали на вугілля, брухт та металопрокат, феросплави, вироби з чорного металу, мінеральні добрива, зерно та тенти для укриття вантажів на ділянках Синельникове-2 – Вишневецьке – Роздори, П’ятихатки – Желєзнякове, перегоні Таврійськ – роз’їзд Орлянка, станціях Богуславський, Миколаївка-Донецька, Чаплине, Воскобійня, Таврійськ, Багерове, Чистопілля.

Аби вантажі, які перевозить підприємство, залишалися цілими та діставались до своїх отримувачів у повному обсязі, Придніпровська залізниця вживає ряд дієвих заходів на попередження розкрадань. Зокрема, на найбільш криміногенних ділянках силами різних оперативних груп ВОХРу встановлюються пікети, тимчасові пости, перевіряються пункти прийому брухту, йде оперативне реагування на повідомлення про несанкціоноване втручання в діяльність залізниці, здійснюються оперативні відпрацювання станцій, перегонів тощо.