slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці протягом минулого тижня затримали 16 крадіїв 3/12/2013

В останній тиждень осені працівникам служби воєнізованої охорони (ВОХР) Придніпровської залізниці довелось добре попрацювати, аби вберегти від зловмисників майно та вантажі підприємства.

У період з 25 листопада по 1 грудня 2013 року ВОХРівці попередили 11 спроб крадіжок на суму близько 6 тис. грн., за підозрою у їх скоєнні затримали 16 осіб.

Так, 25 листопада під час оперативно-профілактичних заходів на перегоні Таврійськ – Каховське Море оперативна група стрілецької команди Мелітополь попередила крадіжку 750 кг вугілля, скинутого з вагона поїзда. Затримано одного непрацюючого громадянина, якого разом із вкраденим майном передали до лінійного пункту міліції на станції Таврійськ.

За три дні під час оперативно-профілактичних заходів на станції Сокологірне оперативна група стрілецької команди Джанкой попередила крадіжку 300 кг вугілля, скинутого з піввагона. За спробу її скоєння затримано непрацюючого громадянина, якого разом із вкраденим передали до лінійного відділу міліції на станції Мелітополь.

А вже 1 грудня під час оперативно-профілактичних заходів на станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецької команди Запоріжжя-Ліве попередила крадіжку деталей верхньої будови колії. Затримано 3-х непрацюючих громадян, яких разом із вкраденим майном та вилученим обладнанням для різки металу передали до лінійного відділу міліції на ст. Запоріжжя.