slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Завдяки енергоощадним заходам зекономили близько 3,8 тисячі тонн умовного палива 3/12/2013

У рамках Комплексної державної програми по енергозбереженню у січні-жовтні 2013 року на Придніпровській залізниці зекономили 3 тис. 776,8 т умовного палива на загальну суму близько 15 млн грн, зокрема, 285,8 т дизпалива, 9 тис. 756,2 кВтгод електроенергії, 139,7 тис. куб. м газу та 28,9 Гкал теплової енергії.

Цих результатів досягнуто завдяки впровадженню на підприємстві низки енергоощадних заходів, на реалізацію яких з початку року було направлено понад 4,3 млн. гривень.

Зокрема, на залізниці модернізували системами підігріву охолоджуючої рідини дизеля 5-ть тепловозів ЧМЕ3, три секції електровозів забезпечили комплектами сучасного електрообладнання типу «БАРС». Останнє дозволило збільшити рівень повернення електроенергії у контактну мережу при застосуванні електровозами рекуперативного гальмування.

На підприємстві також вивели з експлуатації 4 застарілі вугільні котли, замінивши їх новими ефективними котлоагрегатами, відремонтували та налагодили тепломережі, оновивши на них теплоізоляцію; започаткували використання сонячних батарей для санпобутових потреб структурних підрозділів залізниці, встановили тут інше сучасне енергоекономне обладнання.

Крім того, завдяки комплексу ремонтно-колійних робіт на перегоні Рокувата – Саксагань Криворізької дирекції залізничних перевезень було скасовано тривалі енергоємні обмеження швидкості руху поїздів, що також дало чималу економію енергоресурсів.