slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця продовжує працювати над безпекою своїх переїздів 5/12/2013

        За 11 місяців 2013 року на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі сталося 5 дорожньо-транспортних пригод - на одну менше, ніж за аналогічний період минулого року. Усі ДТП трапились                   з вини водіїв автотранспортних засобів.

        Зі свого боку Придніпровська залізниця докладає максимум зусиль, щоб зробити свої переїзди безпечними для руху автотранспорту і закликає водіїв не порушувати правил дорожнього руху під час перетину колій.

        Так, з початку року залізничники капітально відремонтували 20 переїздів,   на 31-му - вклали настил зі збірного залізобетону, на 3-х - запровадили схеми ввімкнення ламп переїзних світлофорів на постійне горіння у разі несправності комплекту реле мигання, ще на 7-ми, де був відсутній контроль цілісності ламп переїзних світлофорів або його виконали із застосуванням одного реле, модернізували пристрої переїзної автоматики; покращили видимість на залізничному переїзді перегону Фісаки-Обща, на переїзних світлофорах впровадили 98 світлодіодних головок.

         Не забули і про наочні профілактичні засоби, які завжди будуть під рукою у водіїв транспортних засобів. Зокрема, магістраль надрукувала та розповсюдила близько 20 тисяч флаєрів із вкладишем про безпеку руху під час перетину залізничних колій, які розповсюдили на залізничних переїздах, у квиткових кассах, поїздах дальнього та приміського сполучення