slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До дня Святого Миколая - дитяче свято від профспілок 19/12/2013

День Святого Миколая, якого в Україні і в усьому світі шанують як творця милосердя та покровителя дітей, об’єднана профспілкова організація служб Придніпровської залізниці вирішила відзначити радісним дитячим святом - з подарунками, співами й танцями, з красунею-ялинкою та театралізованою виставою – за звичаєм, повчальною.

Профспілковий задум творчо й яскраво втілили в життя артисти Дніпропетровської філармонії, яка й приймала у себе юних глядачів та їх батьків, а також вихованці самодіяльних колективів Придніпровської залізниці – циркової студії, вокального гурту «Біс» і танцювального ансамблю «Орлятко».

Дітвора й дорослі у залі отримали чудову нагоду долучитися до неповторного народного мистецтва: запальних пісень і танців – жартівливих і нестримних з огляду на свято, побачити ошатність і багатство національних костюмів, почути чарівний голос української бандури, яку здавна вважають душею українства.

Старалися для дітвори й ведучі свята – брат Дмитрик та сестричка Марічка, які на прикладах з «власного» життя зрозуміло і просто розповідали про те, що добре, а що - ні й чому цього не варто вчитись, наголошували на важливості добрих справ у повсякденному житті.

Насамкінець до малечі вийшов «сам» Святий Миколай, який ще більше підняв загальний піднесений настрій новиною про солодкі подарунки, які чекають дітвору після вистави. Зрозуміло, що про солодощі для дітей залізничників заздалегідь теж подбали профспілки, однак цієї «таємниці» юним гостям свята ніхто не розкривав, щоб не похитнути ще щиру дитячу віру в чудеса.

А от художній керівник філармонії заслужений працівник культури Олександр Соколовський секретів «народження» святкової вистави до дня Святого Миколая не приховував: «Це вінець спільних зусиль – філармонії й залізничників. І хоча це вистава одного дня – нинішнього, святкового, однак і наші актори та музиканти, й артисти творчих колективів залізниці працювали старанно. Думаю, що ми досягли того результату, якого прагнули: діти щасливі. А отже, щасливі і ми, дорослі».

Загалом святкову виставу до дня Святого Миколая, організовану об’єднаною профспілковою організацією служб Придніпровської залізниці, відвідали близько 180 дітей залізничників.