slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча залізниця запрошує у гості до казки 24/12/2013

Новорічні та Різдвяні свята Запорізька дитяча залізниця (ЗДЗ) готується відзначити масштабно та весело.

Усі приміщення та споруди ЗДЗ уже прикрасили яскравими гірляндами, сніжинками та різноманітною новорічною мішурою, а дві справжні пишні ялинки установили у центральному вестибюлі підприємства та світлиці.

Святкування тут розпочнуть вже 28 грудня казкою «У ніч під Новий рік», яку вихованці дитячої залізниці ретельно готують для колег, а також покажуть свої творчі таланти у піснях, танцях та інших номерах художньої самодіяльності, на завершення на дітлахів чекає новорічна дискотека. А вже з 3 січня 2014 року Запорізька дитяча запрошує усіх мешканців та гостей міста зустрічати свята разом та проїхатись у новорічному поїзді.

Крім того, на залізниці завжди раді бачити дітей соціально незахищених категорій. П`ятого січня у гості до ЗДЗ завітають близько 100 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячих будинків, які тут не лише покатаються, відвідають зоокуточок, дендраріум та тераріум з їх унікальними мешканцями, але й зможуть подивитись новорічну казку, яку для них підготували однолітки-залізничники.

Як зазначила заступник начальника ЗДЗ Алла Кодак, керівництво дитячої залізниці разом з вихованцями розробили активний план дій на зимові свята.

«Зимові канікули для юних залізничників пройдуть не лише весело, але й корисно. У спортивному комплексі «Локомотивець» зміни позмагаються між собою у чемпіонаті з футболу, а у центральному вестибюлі залізниці проходитиме конкурс на кращу новорічну стінннівку. Усі учасники отримають призи за свою творчість, активність та працьовитість. Крім того, ми завжди раді бачити своїх малих та дорослих відвідувачів, яких охоче покатаємо у поїзді, піднімемо настрій та зробимо свята незабутніми», - розповіла А. Кодак.

Нагадаємо, що у період зимових свят Запорізька дитяча залізниця працюватиме з 3 по 12 січня 2014 року з 08.00 до 15.30, покататись святковим поїздом можна з 09.00 – 15.00.