slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Служба сигналізації та зв’язку залізниці підбила підсумки роботи за 2013 рік 26/12/2013

Протягом 2013 року на Придніпровській залізниці виконано значні обсяги робіт з модернізації та ремонту пристроїв сигналізації та зв’язку, а також для покращення умов праці зв’язківців на загальну суму близько 23 мільйони гривень.

Зокрема, цьогоріч на магістралі модернізували більше 12 км систем автоблокування на ділянці Урожайна - Краснопартизанська, замінили 76 зношених залізобетонних світлофорних щогл, запровадили кодування станційних рейкових кіл на ст. Синельникове–ІІ, а для покращення зв’язку на станціях П'ятихатки-Стикова, Залізнякове, Синельникове-1, Партизани, Урожайна, Елеваторна, Сімферополь-Вантажний, Сімферополь, Запоріжжя-2, Комиш Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, Федорівка, Мелітополь, Новоолексіївка, Сокологіне, Джанкой встановили сучасне цифрове обладнання. На окремих станціях та залізничних переїздах оновлено фізично застарілі радіостанції.

По господарству сигналізації та зв’язку виконали і значні обсяги ремонтних робіт. Зокрема, капремонту піддали 15 вагонних уповільнювачів, відремонтували системи автоблокування на ділянці Брагинівка - Миколаївка-Донецька, а також пристрої систем центрального блокування та зв’язку, замінили низку спрацьованих та застарілих електроприводів переїзних авто- шлагбаумів.

Упродовж року, що минає, чимало зроблено і для поліпшення умов праці зв’язківців. Зокрема, виконано капремонт санітарно-побутового приміщення по ст. Мекензієві Гори та Будинку науки і техніки на ст. Апостолове, модернізацію вагона-лабораторії для контролю роботи пристроїв систем центрального блокування і зв’язку. На ст. П`ятихатки у будівлі посту електроцентралізації та ін. замість старої вугільної котельні встановили індивідуальне електричне опалення. Щоб полегшити роботу працівників господарства сигналізації та зв’язку цьогоріч підприємство придбало механічний траншеєкопач.