slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 27/12/2013

Сердечно вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Минули 365 днів надважкої праці для нас - щороку транспортники докладають максимум зусиль, щоб забезпечувати не лише існуючі потреби економіки держави, а й сприяти її зміцненню та розвитку. У 2013 році ми зробили ще один крок вперед у кожній з галузей. Розпочато практичну сторону реформування морських торговельних портів, адля українських моряківспрощено процедуру отримання свідоцтв та дипломів. Залізничники перевезли рекордний врожай зернових, зібраних українськими аграріями. Стартувало будівництво двоколійного Бескидського тунелю, який відкриє нові можливості для торгівлі між Україною та Європою. Автоперевізники отримали нову систему розподілу дозволів країн-членів Європейської Конференції Міністрів Транспорту. Одне з найбільших досягнень року – підписання Угоди про спільний авіаційний простір із Євросоюзом та зняття обмежень на польоти до США і Канади. Й це лише кілька прикладів-результатів вашої роботи.

У 2014 році ми далі йтимемо шляхом реформ та розвитку: поставленої мети – досягнемо, завдання – виконаємо. На черзі: налагодження виробництва власних електровозів у Запоріжжі, розбудова круїзної інфраструктури у портах, зміна ринку перевезень на таксі, структурні перетворення у «Борисполі», продовження курсу на лібералізацію міжнародних автомобільних перевезень, оновлення місцевих автошляхів тощо.

Кожен проект, над яким працює наша транспортна родина – це щоразу маленька спільна перемога в історії становлення держави, це внесок у добробут усіх українців, у розквіт Батьківщини.

Сподіваюсь, що наступний рік буде ще більш успішним для України, для кожного з нас.

Щиро бажаю вашим родинам здоров’я, достатку і злагоди. Хай новорічні та Різдвяні свята принесуть до ваших домівок радість та любов!

Міністр інфраструктури України Володимир Козак