slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця пишається своїми талантами 27/12/2013

Придніпровські залізничники вкотре довели, що є одними з кращих не лише у сфері перевезень, але й у творчому самовираженні.

У галузевому огляді-конкурсі художньої самодіяльності працівників залізничного транспорту України, що проходив 12-13 грудня 2013 року в Центральному будинку науки і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, придніпровці вибороли одне перше місце та по три других і третіх у творчих змаганнях колективів і окремих виконавців.

Перше сходинку конкурсного п’єдесталу залізниці приніс відомий на всю Україну народний ансамбль танцю «Орлятко» Будинку науки і техніки Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління - колектив показав найвищий клас у танцях народів світу.

«Срібними» призерами стали: електромонтер Криворізької дистанції електропостачання Олексій Жиронкін (в інструментальному жанрі), керівник творчого гуртка Будинку науки і техніки Апостолівської дистанції сигналізації та зв’язку Владислав Чирва (у класичному жанрі) та знову ж таки «Орлятко» (у народній хореографії).

Трійку лідерів галузевого конкурсу-огляду замкнули народний вокальний гурт «Талісман» Будинку науки і техніки локомотивного депо Синельникове (серед вокальних ансамблів естрадного жанру), вокальний ансамбль «Срібні дзвони» Будинку науки і техніки Апостолівської дистанції сигналізації та зв’язку (серед вокальних ансамблів фольклорного жанру) та колектив «Move on» Будинку науки і техніки Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління (у сучасній хореографії).

Нагадаємо, з 25 жовтня по 12 листопада поточного року в Палаці культури «Металург» ВАТ «Інтерпайп НТЗ» проходив дорожній огляд-конкурс народної творчості працівників Придніпровської залізниці, який складався з двох етапів. Саме переможці другого етапу і стали учасниками заключного туру галузевого огляду-конкурсу народної творчості залізничників України у Центральному будинку науки і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці.