slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці активно борються із «зайцями» 16/3/2011

Проблема безквиткових пасажирів є однією з найгостріших для залізничного транспорту. У зв’язку з цим Придніпровська залізниця продовжує активну боротьбу із «зайцями». З метою недопущення до поїздів приміського сполучення пасажирів,які не мають проїзних документів, на магістралі організовано низку заходів щодо підвищення доходних надходжень.

Так, на великих вокзалах і станціях, де є приміські каси, здійснюється пильний перонний контроль працівниками структурних підрозділів залізниці. Пасажирів, які не мають проїзних документів, повертають до кас, аби пасажири придбали квитки.

Також на Придніпровській залізниці ведуть роботу по укладенню договорів з охоронними організаціями для забезпечення контролю проходження на територію залізниці сторонніх осіб та супроводження приміських поїздів на шляху їх прямування.

Якщо пасажири не придбали квиток на тих станціях, де є приміські каси, та здійснили безоплатну посадку до потяга, працівники Придніпровської залізниці стягують з них додаткову плату в розмірі 1 грн. за оформлення проїзду на шляху слідування.

На підприємстві регулярно проводяться місячники з підвищення доходності від перевезень пасажирів у приміському сполученні. Останній проходив з 24 січня по 24 лютого 2011 р.