slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У зимові свята дитячі залізниці магістралі покатали близько 8 тис. відвідувачів 16/1/2014

За два святкові тижні нового, 2014 року дитячі залізниці Придніпровської магістралі, що в Дніпропетровську і Запоріжжі, відвідали майже 8 тис. дорослих та дітей.

Вони отримали чудову можливість не тільки покататись у поїздах, якими керували юні залізничники, але й стати глядачами й активними учасниками новорічних ялинок та різдвяних вистав, підготовлених агітбригадами дитячих магістралей спільно з інструкторським складом, а також поласувати солодощами, про які подбало керівництво залізниці та профспілки.

Не обійшлось і без традиційного для новорічних та різдвяних свят доброчинства: юні залізничники із Запоріжжя у святкові дні приймали у себе дитячу групу з місцевого психдиспансеру, а також сиріт та дітей із малозабезпечених родин, а їхні колеги з Дніпропетровська – дітвору з дитбудинків та соціально незахищених сімей.

На Запорізькій дитячій залізниці гостям припала до вподоби не лише прогулянка потягом і різдвяна казка, але й тутешній зоокуточок, а ще акваріум та тераріум з їхніми екзотичними мешканцями.

Дніпропетровську ж дитячу магістраль у дні шкільних канікул відвідали колеги з Харкова. Візит приніс чимало задоволення та купу вражень юним залізничникам обох міст.