slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки від незаконного втручання сторонніх осіб у роботу залізниці у 2013 році зросли вчетверо 27/1/2014

Торік на Придніпровській залізниці зареєстровано 37 випадків несанкціованного вручання сторонніх осіб у діяльність підприємства проти 43 у 2012 році, при цьому завдані збитки зросли вчетверо – з 25,7 тис. грн до 102,9 тис. грн.

Зокрема, минулого року на Придніпровській залізниці зареєстровано 18 випадків розкрадання елементів рухомого складу, інфраструктури та вантажів, по 2 – кидання сторонніх предметів у рухомий склад та перекриття руху поїздів сторонніми особами, 3 – накладання на колію сторонніх предметів з наїздом на них рухомого складу, а також 2 повідомлення про встановлення вибухових пристроїв у вокзалах, рухомому складі та на інших об’єктах залізниці та один випадок насильницьких дій щодо осіб, які перебувають на залізничному транспорті.

Унаслідок несанкціонованного втручання у діяльність залізниці сторонніх осіб минулоріч було затримано 69 поїздів сумарно на 65,5 год (у 2012 році 53 поїзди на 48,58 год відповідно), зокрема 7 поїздів – через ДТП на залізничних коліях та переїздах (загалом на 7 год 19 хв).

Слід зазначити, що частина випадків затримки поїздів у 2013 була пов’язана з виявленням та знешкодженням на об’єктах залізничної інфраструктури чи поблизу них, а також у самому рухомому складі застарілих боєприпасів (9 випадків).

Придніпровська залізниця нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконні втручання у роботу залізничного транспорту.