slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2013 році на залізниці впроваджено 1785 раціоналізаторських рішень 10/2/2014

На Придніпровській залізниці в 2013 році продовжили пошук новаторських підходів до раціонального й ефективного використання ресурсів, поліпшення технології виробничих процесів та безпеки трудової діяльності.

Так, минулоріч у технічній творчості взяли участь 1507 залізничників, у виробництві було використано 1785 раціоналізаторських пропозицій, економічний ефект від впровадження яких склав близько 4 млн. гривень.

За підсумками 2013 року кращих раціоналізаторів підприємства було заохочено грошовими винагородами, причому особлива увага приділялася творчій ініціативі молодих фахівців, для яких було започатковано спеціальні премії.

Кращі раціоналізатори магістралі гідно представляли Придніпровську залізницю і на галузевому конкурсі новаторства, де вибороли не одне призове місце. Серед відзначених Укрзалізницею інженер 1-ї категорії Джанкойського локомотивного депо Олександр Лаврентьєв, старший електромеханік Запорізької дистанції сигналізації та зв’язку Тетяна Попик, слюсар-ремонтник Володимир Бугайов та електрогазозварник Енвер Ереджапов (колійна машинна станція №137), начальник виробничо-технічного відділу Джанкойського вагонного депо Ігор Подлатов та інші.