slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Роботи на будівництві шляхопроводу йдуть за графіком 22/3/2011

На 116 кілометрі перегону Марганець-Нікополь, де 12 жовтня минулого року сталася трагедія, що забрала життя 45 осіб, тривають роботи з будівництва автодорожнього шляхопроводу.

На поточний момент на об’єкті виконано монтаж 167-тонної прольотної споруди над залізничними коліями. Її металеву конструкцію виготовив Дніпропетровський завод імені Бабушкіна. Для облаштування підходів до шляхопроводу було завезено 22 тис. кубометрів ґрунту, а для відсипання схилів – 1800 кубометрів піску. Виконано роботи з перенесення в інше місце підземних комунікацій газогону та водопроводу, що потрапили в зону будівництва. Ведуться роботи з облаштування дорожнього полотна, бордюрів, водовідвідних стоків, з благоустрою схилів та підходів до шляхопроводу.

На черзі – асфальтування підходів до прольотної конструкції – двосмугової вулиці протяжністю 620 м і завширшки 3, 5 м із півтораметровими тротуарами для пішохідного руху. Загалом буде вкрито асфальтом близько 5 тисяч кв. м.

Щоденно у роботах на будівництві шляхопроводу на 116 кілометрі перегону Марганець-Нікополь беруть участь понад 70 працівників Придніпровської магістралі та підрядних організацій. Кошторисна вартість усіх робіт на об’єкті, які фінансуються коштом ДП «Придніпровська залізниця» і мають завершитись 1 квітня 2011 року, складає майже 25 млн. гривень.