slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 20/2/2014

Прийміть наші щирі й теплі вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни.

Це свято завжди було і залишиться свідченням глибокої пошани нашого народу, кожного з нас до мужніх захисників і визволителів, до справжніх чоловіків. Адже в цей день ми вшановуємо тих, хто в часи воєнних конфліктів і під мирним небом гідно виконував свій нелегкий, однак почесний обов'язок – берегти благополуччя свого народу і своєї родини; віддаємо данину вартовим нашого мирного життя і праці; тим, кому нинішні і прийдешні покоління українців завдячують можливістю жити і трудитись на рідній землі.

Найщиріші слова вдячності вам, наші ветерани, за високий героїзм і мужність, самовідданість і самопожертву, за приклад, гідний наслідування. Ми вчимось у вас справжньої любові до своєї Батьківщини, як плідно працювати задля її благополуччя, прагнемо зробити все можливе для того, щоб сучасні покоління отримували нагороди лише за мирні подвиги.

Залізничний транспорт завжди був невід'ємною частиною єдиної системи безпеки і обороноздатності країни. І сьогодні українські залізниці працюють для зростання економіки України, зміцнення її технічного потенціалу, конкурентоспроможності й авторитету серед світової спільноти.

А значить, перед нами стоять складні, але здійснимі завдання – якісно оновитися, долучитися до сучасних стандартів перевезення вантажів і пасажирів, ще вище піднести позиції Придніпровської залізниці як однієї з найважливіших і найпотужніших ланок транспортної системи України.

Бажаю всім міцного здоров'я і сил, щоб втілити задумане в життя, віри в себе і свої можливості, родинного тепла та благополуччя, злагоди і добра, плідної праці задля процвітання нашої держави, добробуту у ваших сім'ях, благополуччя в трудових колективах.

З повагою

начальник Придніпровської залізниці І.В.Гладкіх

голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв