slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року охорона залізниці вберегла від розкрадань майна та вантажів на 65 тис. грн. 4/3/2014

Протягом перших двох місяців 2014 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці та працівників транспортної міліції попереджено 78 крадіжок вантажів та майна залізниці на суму понад 65 тис. грн. При цьому за підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано 64 особи.

За даними служби ВОХР, найчастіше зловмисники зазіхали на вугілля (50% від загальної кількості попереджених спроб), брухт, металопрокат, вироби з чорного металу та мінеральні добрива, а найбільш криміногенними у цей період були ділянки П’ятихатки – Желєзнякове – Верхівцеве, перегін Ігрень – Іларіонове; станції Чаплине і Таврійськ.

Щоб вантажі, які перевозить Придніпровська залізниця, цілими діставались до своїх отримувачів, на підприємстві вживають низку ефективних заходів. Так, на найбільш криміногенних ділянках силами різних оперативних груп ВОХРу встановлюють тимчасові пости, перевіряються пункти прийому брухту, йде оперативне реагування на кожне повідомлення про несанкціоноване втручання в діяльність залізниці, здійснюються оперативні відпрацювання станцій, перегонів тощо.

Окрім того, протягом перших двох місяців року за порушення правил поведінки на залізничному транспорті (зокрема, ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд вантажними поїздами) працівники ВОХР затримали 440 чоловік. З них 214 були оштрафовані на загальну суму понад 7 тис. грн.