slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До сезонних ремонтно-колійних робіт готові 24/3/2011

Придніпровська залізниця практично готова до початку сезонних ремонтно- колійних робіт.

У 2011 році магістраль капітально відремонтує 170 км колії, виконає середній ремонт 110 км колії та комплексно-оздоровчий - 208 км колії. На нові замінять 102 комплекти стрілочних переводів, 64 комплекти піддадуть середньому ремонту. У цьому році капітальний ремонт колії буде спрямований на зменшення кількості станційних колій на дерев`яних шпалах.

До початку сезонних робіт було відремонтовано спецтехніку: машини глибокого очищення щебеню, виправочно-опоряджувальні, виправочно-рихтувальні, кювето-нарізні, а також укладальні крани, моторні платформи та планувальники, на загальну суму понад 3, 4 млн грн.

Особлива увага у 2011 році приділятиметься напрямкам П`ятихатки-Чаплине та Лозова –Сімферополь. Усі заплановані ремонтно-колійні роботи направлені на покращення пасажирських та вантажних перевезень на Придніпровській залізниці.

Довідка:

Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна найбільших залізниць України. Експлуатаційна колійна мережа Придніпровської залізниці перевищує 3200 км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі.

Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. До складу магістралі входять 4 дирекції залізничних перевезень (Дніпропетровська, Криворізька, Запорізька та Кримська), перевізна робота виконується 248 станціями, загальна чисельність працівників перевищує 61 тис. осіб.