slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці вітали жінок з 8 Березня 6/3/2014

Щирими словами вдячності за сумлінну працю, високу відповідальність та професіоналізм, теплоту і турботу, затишок і гарний настрій – не тільки в трудових колективах, але й у родинах; заохоченнями від керівництва підприємства та профспілок, а також зворушливими номерами художньої самодіяльності вітали напередодні Міжнародного жіночого дня працівниць Придніпровської залізниці.

Головний інженер – перший заступник начальника залізниці Юрій Тищенко побажав чарівній половині Придніпровської міцного здоров’я, щастя, успіхів у роботі та особистому житті, весняного настрою цілий рік, підтримки друзів і рідних, а головне – любові, яка б завжди горіла в жіночих очах.

До привітань керівництва магістралі приєднався і голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв. «Затишку і тепла у ваших оселях, миру і спокою в душі», - побажав він жінкам-залізничницям.

Наказом начальника залізниці з нагоди Міжнародного жіночого дня на підприємстві заохочено 155 працівниць. Зокрема, Почесною грамотою Придніпровської залізниці нагороджено електромеханіка дільниці тягової підстанції Фабрична Верхівцевської дистанції колії Віту Козій; старшого нарядника локомотивних бригад Дніпропетровського моторвагонного депо Ірину Лапову; бригадира Дніпропетровського пасажирського вагонного депо Олену Сільченко.

Подяки начальника Придніпровської залізниці отримали інженер з нагляду за будівництвом служби капітальних вкладень Людмила Вербицька; бригадир вокзалу Дніпропетровськ Марина Кондратенко; інженер бригади з надійності та забезпечення безперебійної роботи автоматики, телемеханіки, зв’язку Дніпропетровської шостої дистанції сигналізації та зв’язку Людмила Шабалова; інженер відділу маркетингу та аналізу вантажних перевезень служби комерційної роботи та маркетингу Світлана Шапільова; завідувач будинку відпочинку локомотивних (поїзних) бригад локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол Олена Юрченко.

Годинниками від начальника залізниці заохочено інженера виробничого відділу впровадження та експлуатації АСУ вантажних перевезень інформаційно-обчислювального центру Наталію Волошину; заступника начальника відділу з контролю доходів від вантажних перевезень служби контролю та внутрішнього аудиту Марину Воронько; чергову по сортувальній гірці станції Нижньодніпровськ-Вузол Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Олену Жданову; чергову по переїзду Дніпропетровської дирекції колії Лідію Неклесу; оператора Синельниківського пасажирського вагонного депо Аллу Ткачук.

Насамкінець урочистого заходу жіноцтво Придніпровської залізниці порадували піснями про весну, жінку-матір і кохану, запальними танцями і віртуозними цирковими номерами учасники художньої самодіяльності, серед яких чимало дітей та онуків залізничників, - театр пісні «Біс», народний цирк «Дружба», ансамбль сучасної хореографії «Move on» та співачка Зінаїда Чепа.