slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На магістралі невиробничий травматизм скоротився на 16% 11/3/2014

На Придніпровській залізниці за два місяці 2014 року невиробничий травматизм зменшився на 16% - до 16 осіб проти 19 за аналогічний період минулого року. Зменшилась і кількість травмованих зі смертельними наслідками - 8 осіб проти 14 відповідно.

Зокрема, у лютому на залізниці травмувались 11 осіб, не пов’язаних з виробництвом, 5 із них смертельно.

У порівнянні з жінками (6 постраждалих, без смертельних наслідків) чоловіків цьогоріч травмувалося значно більше - 10 осіб, з яких 8 - зі смертельними наслідками.

Серед найчастіших причин травмування - ходіння по залізничних коліях, перехід через колії у невстановлених місцях або перед поїздом, що наближається.

Для попередження невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці вживають низку організаційно-технічних заходів. Зокрема, забезпечують регулярне сповіщення пасажирів вокзалів та станцій за допомогою гучного зв’язку про правила безпеки, прибуття-відправлення рухомого складу та маневрові роботи; виконують ремонт залізничних переїздів та посадочних платформ, приладів зовнішнього освітлення станцій тощо.

У місцях перетину залізничних колій автотранспортом та пішоходами встановлено інформаційні стенди попереджувального змісту.

Окрім цього, заплановано проведення місячника профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання випадкам травмування на залізничному транспорті серед учнів навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничної колії.