slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Серед працівників залізниці все більшої популярності набуває профспілкова дисконтна програм 26/3/2014

До дисконтної програми Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, яка розширює пільги та соціальні гарантії працівників галузі, наразі долучилися майже 18 тисяч придніпровських залізничників.

Вони користуються знижками на товари і послуги, які реалізують підприємства-партнери дисконтної програми. Серед них - аптеки, медичні лабораторії, магазини, салони краси, туристичні та юридичні організації у Дніпропетровську, Нікополі, Орджонікідзе, Дніпродзержинську, Синельниковому, Запоріжжі, П`ятихатках, Марганці, Мелітополі, Пологах, Апостоловому, Павлограді, Севастополі, Кривому Розі, Ялті, Джанкої, Керчі та Сімферополі.

Окрім того, серед закладів, що надають знижку залізничникам, є банк та один із мобільних операторів.

Загалом із профспілковою організацією Придніпровської магістралі (Дорпрофсожем) співпрацюють 98 підприємств та організацій.

Довідка: дисконтна програма була ухвалена 27 березня 2012 року Президією Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Програма охоплює 870 закладів, які надають системні знижки на товари і послуги у 100 містах України. Власниками карт стали більше 60 тис. членів галузевої профспілки.