slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця продовжує автоматизуватися 30/3/2011

Придніпровська залізниця продовжує активно автоматизувати свою діяльність за допомогою сучасних електронних засобів.

Так, на станції Промислова Кримської дирекції залізничних перевезень служба сигналізації та зв’язку Придніпровської магістралі запровадила пристрої електричної централізації (ЕЦ). Нове обладнання значно підвищить ефективність роботи станції: в 1,5-2 рази збільшить її пропускну спроможність, підвищить безпеку руху поїздів та маневрових робіт на станції, а також продуктивність праці робітників підрозділу, яким відтепер не треба переводити стрілки вручну, достатньо лише натиснути кілька кнопок.

Крім того, ЕЦ значно економить час залізничників: на управління стрілками, на прокладення складного маршрут тепер необхідно лише 5-7 секунд, тоді як при ручному переводі потрібно до 15 хвилин.

А ось на станції Сімферополь ввели в дію новий пульт дистанційного управління пристроями сигналізації, централізації та блокування і контролю за їх станом.

Введення в дію нового пульту, що складається з пульт-табло та пульта-маніпулятора, викликано зміною колійного розвитку станції Сімферополь, обладнанням другої колії перегону Сімферополь-Чистенька пристроями автоблокування, а парку відстою приміських поїздів на станції Промислова – пристроями ЕЦ.