slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року на залізниці врятували від розкрадання майна майже на 86 тисяч гривень 2/4/2014

Протягом 1 кварталу 2014 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 108 крадіжок вантажів та майна підприємства загальною вартістю майже 86 тисяч гривень. За підозрою в скоєнні цих злочинів було затримано 86 осіб.

Тільки минулого тижня, з 24 по 31 березня, ВОХРівці запобігли 10 спробам розкрадання вантажів та майна залізниці на суму близько 9,4 тис. грн. При цьому були затримані семеро зловмисників.

Так, 25 березня на перегоні П’ятихатки – Желєзнякове оперативна група стрілецької команди Верхівцеве попередила крадіжку близько 240 кг брухту, скинутого з вагона. Затримати крадіїв не вдалося.

29 березня бійцями цієї ж стрілецької команди спільно з міліцією при патрулюванні станції Верхівцеве було затримано непрацюючого громадянина, який вкрав трансформатори з релейної шафи. Зловмисника разом із вкраденим доставили до лінійного відділу станції. Сума збитку перевищила 5 тис. гривень.

Окрім того, під час оперативно-профілактичних заходів у 1 кварталі року за ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд вантажними поїздами було затримано 679 чоловік. З них 359 оштрафовано на загальну суму понад 12 тис. грн.