slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця готує пасажирські вагони до літніх перевезень 4/4/2014

До літнього сезону перевезень Придніпровська залізниця планує підготувати 610 пасажирських вагонів, з яких близько третини – із системами кондиціонування (191 вагон).

Як повідомили у пасажирській службі, вже створено спеціалізовані ремонтні бригади, які забезпечуватимуть проведення ремонтних робіт складових елементів та обладнання пасажирських вагонів, зокрема, перевірку працездатності систем кондиціонування, протипожежної автоматики, холодильного та електроустаткування.

Розпочато роботу із забезпечення структурних підрозділів пасажирського господарства необхідною кількістю комплектуючих та запчастин. Заплановано і придбання 10 т холодоагента для систем кондиціонування пасажирських вагонів.

До початку сезону масових перевезень усі пасажирські вагони також пройдуть спецмиття, за потреби – повне чи часткове зовнішнє пофарбування, їх укомплектують первинними засобами пожежогасіння, оновлять інтер'єр і постільну білизну. Так, у купейних та плацкартних вагонах буде замінено 11 6592 комплектів постільної білизни, а у вагонах СВ - 2680.

Комісійний огляд пасажирських вагонів проведуть працівники інспекторського апарату залізниці, пасажирської служби, пожежного нагляду та санепідстанції.