slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень на Придніпровській магістралі попередили 11 крадіжок 7/4/2014

На минулому тижні, з 1 по 6 квітня 2014 року, працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли 11 спробам розкрадання вантажів та майна залізниці на суму майже 1,5 тис. грн. При цьому було затримано 13 зловмисників.

Так, 3 квітня під час патрулювання станції Нижньодніпровськ-Вузол спільна з міліцією оперативна група стрілецької команди Нижньодніпровськ-Вузол затримала непрацюючу громадянку за спробу крадіжки деталей верхньої будови колії. Зловмисницю разом із вкраденим було передано до лінійного відділу міліції на станції Нижньодніпровськ-Вузол.

Окрім цього, зазначили у службі ВОХР, останнім часом почастішали випадки вандалізму щодо рухомого складу залізниці.

Зокрема, 1 квітня спільна з міліцією оперативна група стрілецької команди Дніпропетровськ затримала непрацюючого громадянина, який на перегоні Діївка–Горяїнове розбив шибку у вагоні приміського електропоїзда «Дніпропетровськ–П’ятихатки». Затриманого було передано до лінійного відділу міліції на станції Дніпропетровськ.

За аналогічне правопорушення 5 квітня ВОХРівці затримали чотирьох підлітків. Неподілік від станції Іларіонове ті кидали каміння по локомотиву вантажного потяга та приміському електропоїзду сполученням Дніпропетровськ–Чаплине - і в результаті розбили шибку у пасажирському вагоні. Юних хуліганів доставлено у лінійний відділ міліції на станції Синельникове-1.

Придніпровські залізничники наголошують на дбайливому та відповідальному ставленні громадян до рухомого складу та залізничної інфраструктури, попереджають, що за вандалізм передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність. Якщо ж подібні дії здійснює дитина, відповідати доведеться її батькам чи опікунам.