slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці готові до весняно-літнього пожежонебезпечного сезону 17/4/2014

Для ліквідації наслідків можливих дорожньо-транспортних подій, а також надзвичайних ситуацій природного характеру у весняно-літній пожежонебезпечний період пожежні поїзди Придніпровської залізниці поповнено додатковими цистернами-водосховищами ємністю по 60 куб.м кожна, забезпечено необхідним запасом пального та піноутворювача, потрібною кількістю напірних рукавів, іншого пожежно-технічного обладнання та спорядження.

На Придніпровській магістралі в цілобовому бойовому чергуванні знаходиться 9 пожежних поїздів. Вони дислоковані на крупних залізничних станціях – Нижньодніпровськ-Вузол, Синельникове-1, Запоріжжя-Ліве, П’ятихатки, Кривий Ріг-Головний, Мелітополь, Джанкой, Сімферополь-Вантажний та Айвазовська, а чисельність пожежних у підрозділах перевищує 140 осіб.

Боєготовність особового складу підтримується регулярними заняттями з пожежно-стройової підготовки, відпрацюванням службових нормативів, практичним закріпленням набутих знань та навичок під час спільних з Державною службою з надзвичайних ситуацій навчань, коли проходить повне розгортання техніки для гасіння умовної пожежі на транспорті.

Нагадаємо, що востаннє пожежні поїзди Придніпровської залізниці в умовах реальної надзвичайної ситуації було задіяно у лютому цього року для ліквідації сходу з рейок 26 цистерн із пропан-бутаном на перегоні Удачна – Межова. За участь у ліквідації наслідків цього сходу керівництво Донецької залізниці матеріально заохотило 20 бійців-пожежних з Придніпровської магістралі.