slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кількість втручань сторонніх осіб у роботу залізниці зросла втричі 22/4/2014

Протягом 1-го кварталу 2014 року на Придніпровській магістралі зареєстровано 21 випадок незаконного втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту (проти 7 таких випадків за аналогічний період минулого року).

Зокрема, зафіксовано шість спроб розукомплектування рухомого складу, пристроїв та споруд; по дві - накладання чужорідних предметів на колію та перекриття руху поїздів сторонніми особами; чотири рази за цей період доводилося шукати вибухові пристрої на території залізничних вокзалів та у рухомому складі.

Особливе занепокоєння викликають факти насильства щодо залізничників під час виконання ними службових обов’язків: цьогоріч їх зареєстровано сім на відміну від минулого року, коли подібних інцидентів не було взагалі.

Унаслідок несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізниці за перші три місяці 2014 року було затримано 21 потяг сумарно на 17 год 06 хв. По кожному такому випадку до правоохоронних органів направлялися відповідні матеріали для реагування.

Придніпровські залізничники попереджають: несанкціоноване втручання у діяльність залізничного транспорту не лише спричиняє затримку руху вантажних і пасажирських поїздів, потребує зусиль, часу й коштів на відновлення розкраденого чи зіпсованого, але й становить небезпеку для життя і здоров'я пасажирів та залізничників.

Дії зловмисників передбачають як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. За скоєне неповнолітніми відповідатимуть батьки чи опікуни.