slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На магістралі у травні проведуть місячник безпеки для школярів 23/4/2014

З 5 до 30 травня у навчальних закладах, розташованих поблизу залізничних колій, проведуть місячник профілактично-роз’яснювальної роботи. Мета заходу - запобігання випадкам травмування дітей та підлітків на залізничному транспорті.

Як повідомляють у службі охорони праці, протягом першого кварталу 2014 року на Придніпровській залізниці невиробничий травматизм зменшився на 19,2% (21 постраждалий проти 26 за аналогічний період минулого року). Знизилася також і кількість травмованих зі смертельними наслідками - 10 осіб проти 15 відповідно. На жаль, серед загиблих у поточному році, як і в попередньому, є по одній дитині віком до 16 років.

Серед найчастіших причин травмування - ходіння по залізничних коліях, перехід через колії у невстановлених місцях або перед поїздом, що наближається.

З метою запобігання випадкам невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці вживають низку організаційно-технічних заходів. Так, пасажирів вокзалів та станцій регулярно сповіщають по голосному зв’язку про правила безпеки на залізничному транспорті, прибуття-відправлення рухомого складу та маневрові роботи. У місцях перетину залізничних колій автотранспортом та пішоходами встановлено інформаційні стенди попереджувального змісту. Регулярно виконується ремонт залізничних переїздів та посадкових платформ, приладів зовнішнього освітлення станцій та ін. Вагома складова профілактичної роботи – місячники безпеки на залізничному транпорті, які щорічно охоплюють десятки тисяч школярів у регіонах обслуговування магістралі, а також інформаційно-роз’яснювальна діяльність членів дитячих залізниць.