slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В управлінні залізниці пройшла фотовиставка Олексія Григорука 24/4/2014

З любов’ю до життя - під таким гаслом традиційно проходять усі фотовиставки начальника медичної служби Придніпровської магістралі Олексія Григорука, а незмінним їх організатором виступає об’єднана профспілкова організація служб залізниці.

Людина невичерпного оптимізму та різносторонніх інтересів, Олексій Петрович багато років не розлучається з фотоапаратом, яким фіксує красу і довершеність нашого світу, багатство стосунків і почуттів його мешканців, всесилля творчої думки і праці людини, її тендітно-вразливу і одночасну непохитну душу.

Рибалка, який охоче демонструє свій улов; дівчата-вершниці, що ніби злилися зі своїми вітроногими вихованцями; Великодній натюрморт і Дніпровий пейзаж, сільська садиба в рідному селі та бруковані лабіринти європейських вулиць – однаково цікаві «допитливому» об’єктиву майстра. І неодмінно воскрешають у його пам’яті рядки улюблених поетів чи надихають на створення власних рим, які затим прикрасять авторські фотовитвори.

Цьогоріч (вочевидь, з огляду на буремні події в Україні останніх місяців) О.Григорук своїми фотороботами хотів зробити ще один важливий «наголос»: найбільше наше надбання - це мир, який треба берегти, бо життя квітує тільки під мирним небом.