slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Молоді спеціалісти залізниці говорили про свої досягнення та проблеми 28/4/2014

На Придніпровській залізниці пройшла науково-практична конференція молодих фахівців. Участь у ній узяли в.о.начальника залізниці Юрій Тищенко, голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв, начальники служб та структурних підрозділів, ветерани та молодь підприємства.

Вітаючи присутніх, в.о.начальника залізниці Юрій Тищенко наголосив на тому, що сучасний залізничний транспорт – це складний господарський механізм, «впоратися» з яким спроможні виключно висококваліфіковані кадри. Саме тому підготовка залізничників – тривалий процес, що нерідко починається змалку, ще на дитячій залізниці, і не завершується з отриманням диплома профільного навчального закладу.

Так, на Придніпровській залізниці створено успішну систему роботи з учорашніми студентами, яка забезпечує умови для їх адатпатції на виробництві, постійного підвищення кваліфікаційного рівня молодих фахівців, дає можливість оцінити ділові й особисті якості молоді, а найбільш перспективним її представникам – швидко просуватися по службі, обіймати керівні посади чи поповнювати кадровий резерв.

За словами голови Дорпрофсожу Придніпровської залізниці Олександра Букреєва, Колективний договір, на заходи якого лише торік на підприємстві було витрачено близько 350 млн гривень, гарантує молодим спеціалістам надійний соціальний захист: медстрахування з 50% оплатою полісів роботодавцем, гідні умови праці та оздоровлення, спотривний та культурний відпочинок, можливості недержавного пенсійного забезпечення, житлову та дисконтну програми тощо.

Наболілу для молодих залізничників тему матеріального стимулювання порушила начальник служби організації праці, заробітної плати та структур управління Придніпровської магістралі Тетяна Долгополова. Вона розповіла, про переваги роботи на державному підприємстві, серед яких, зокрема, своєчасна виплата зарплати, яка зростає з року в рік, доплата за стаж роботи (її розмір чи не найвищий в Україні – до 40%), можливість навчатися без відриву від виробництва та ін. Крім того, на залізниці намагаються матеріально заохочувати молодь, яка досягає у роботі високих результатів, прагне працювати творчо та ініціативно.

Свідченням цього стали листи-подяки від керівництва підприємства (з традиційним грошовим «додатком»), які принагідно отримали 11 кращих молодих фахівців магістралі – «за енергійність, працелюбність та наполегливість у досягненні професійних вершин».

У виступах молодих залізничників ішлося про досягнення та проблеми молоді підприємства. Так, голова молодіжної ради Криворізького теркому профспілки Любов Кулішова розповіла про організацію дозвілля, участь у громадських акціях та молодіжних Інтернет-форумах, створення гідних умов для проживання молодих фахівців у гуртожитках. Алла Кайдаш зосередилася на ролі наставника в соціально-психологічній адаптації молодої людини на підприємстві, а Володимир Калашник висловив свою думку щодо того, як підвищити роль молодих фахівців у виробничому процесі, створити сприятливі умови для особистісного та професійного зростання молоді.

Після обміну думками в актовій залі управління залізниці робота науково-практичної конференції перемістилася безпосередньо у галузеві служби, де з молодими людьми для обопільної користі спілкувалися вже керівники та провідні фахівці служб. А завершився захід екскурсією в дорожній музей, що зберігає традиції й славу багатьох поколінь придніпровських залізничників.