slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці долучилися до проведення Всесвітнього дня охорони праці 29/4/2014

До Всесвітнього дня охорони праці, який у 2014 році проходить під гаслом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві», на Придніпровській залізниці 21-28 квітня проведено Тиждень охорони праці.

Слід зазначити, що він щорічно припадає на весняний огляд стану охорони праці та промислової безпеки на підприємстві: так, весь квітень у структурних підрозділах залізниці тривають перевірки дотримання на робочих місцях правил та інструкцій з охорони праці, санітарно-гігієнічних вимог тощо.

Спеціально до Всесвітнього дня охорони праці в куточках промислової безпеки та охорони праці всіх структурних підрозділів залізниці було розміщено інформацію щодо його тематики та заходів, зокрема, регіонального та відомчого рівня, відповідну інформацію до трудових колективів було доведено і під час оперативних нарад та інструктажів.

23 квітня фахівці з охорони праці Придніпровської залізниці стали учасниками панахиди за загиблими на виробництві, яку в Спасо-Преображенському соборі м.Дніпропетровська було проведено з ініціативи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Безпосередньо у структурних підрозділах залізниці також організовано тематичні заходи, серед яких - бесіди та лекції з охорони праці, ознайомлення з передовим досвідом – вітчизняним та зарубіжним, профілактична робота серед населення та ін.

Довідка: Всесвітній день охорони праці проводиться щорічно 28 квітня. Це також міжнародний день пам’яті тих, хто загинув чи отримав травми на виробництві. Свою історію веде від 1989 року, під теперішньою назвою відзначається з 2003 року з ініціативи Міжнародної організації праці.