slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Магістраль залучить студентів до роботи під час літніх перевезень 5/5/2014

Придніпровська залізниця у своїй кадровій політиці робить ставку на молодих фахівців. Їх професійним становленням на підприємстві починають опікуватися вже під час виробничої практики.

Так, цьогоріч у структурних підрозділах магістралі виробничо-технологічну практику на оплачуваних робочих місцях пройдуть 158 студентів профільних навчальних закладів.

Зокрема, на період літніх пасажирських перевезень до оплачуваної практики заплановано залучити 86 студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна та Української державної академії залізничного транспорту.

Восени практику на Придніпровській залізниці пройдуть 72 студенти Дніпропетровського коледжу транспортної інфраструктури

Молоді люди спробують себе як провідники пасажирських вагонів, помічники машиніста електровоза та тепловоза, монтери колії, слюсарі з ремонту рухомого складу, машин та мехінізмів.

Як зазначають у службі кадрової та соціальної політики залізниці, така практика передбачена для студентів, що навчаються за цільовими договорами. Після завершення навчання вони будуть працевлаштовані на підприємстві.