slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року на магістралі вберегли від розкрадання майна та вантажів на суму понад 102 тис. грн 5/5/2014

Протягом січня-квітня 2014 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 134 випадки крадіжок вантажів та майна залізниці на суму понад 102 тис. гривень, за підозрою у скоєнні цих злочинів затримали 113 осіб.

Тільки у квітні ВОХРівці запобігли 26 злочинним спробам, вартість майна, вбереженого від розкрадань, перевищила 16,5 тис. гривень. Найчастіше крадїі намагалися привласнити вугілля (близько двох третин від загальної кількості попереджених розкрадань) та брухт (30,8% випадків). Крадіжки найчастіше траплялися на території Дніпропетровської та Запорізької області, де найбільш криміногенними у цей період були станція Таврійськ та ділянка П’ятихатки – Желєзнякове – Верхівцеве (відповідно 6 та 4 злочинних спроб).

Для збереження майна та вантажів на Придніпровській магістралі обов’язково реагують на кожне повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у її роботу. Спільні оперативні групи різних загонів ВОХР і транспортної міліції відпрацьовують найбільш криміногенні ділянки залізниці, де додатково виставляють тимчасові пости та пересувні пікети. Пильну увагу приділяють і пунктам приймання брухту, розташованим поблизу залізниці (тут зловмисники можуть збувати викрадені деталі верхньої будови колії).

Ще одним напрямком діяльності відомчої служби ВОХР під час оперативно-профілактичних заходів є робота з порушниками правил, установлених на залізничному транспорті. З початку року за ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд вантажними поїздами працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці затримали 792 особи, з яких 471 оштрафовано на загальну суму понад 16 тис. грн.