slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни 8/5/2014

Напередодні 69-ї річниці Великої Перемоги на Придніпровській залізниці тепло привітали ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни. Зустріч традиційно ініціювала Рада ветеранів магістралі, де сьогодні обліковується понад 30 тис. осіб.

Вітаючи сивочолих колег, які у роки фашистської навали захистили рідну землю зі зброєю в руках і в тилу, в.о. начальника залізниці Юрій Тищенко зазначив, що в Україні, напевне, немає жодної родини, яка б не зазнала жахіть тієї війни, не втратила б рідних та близьких. Саме тому пам’ять про Велику Перемогу жива і далі житиме серед українців, а Переможцям, у лавах яких сьогодні також близько 4 тис. придніпровських залізничників, вічна шана та повага.

«Ми вдячні Вам за можливість жити і працювати на своїй землі, ростити дітей на онуків, мріяти і втілювати свої мрії в життя, – зазначив Ю.Тищенко. – Раді бачити Вас у будні й на свята. Ваш досвід допомагає нам міцніти й розвиватися, а Ваша мужність і сила духу – долати труднощі».

З щирими словами вдячності і теплими побажаннями міцного здоров’я, активного довголіття, добробуту в родинах, мирного неба над головою до ветеранського зібрання звернулися також голова Ради ветеранів Придніпровської залізниці Валерій Козловський та голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв.

До свята Перемоги 28 учасників Великої Вітчизняної війни було заохочено від імені Державної адміністрації залізничного транспорту України, ще 10-х – керівництвом магістралі. Почесні грамоти та подяки їм вручили прямо в актовій залі.

Затим усіх ветеранів запросили на «солдатську кашу та бойові сто грамів». Частування в залізничній їдальні прикрашали пісні 40-50 років минулого століття, які нагадали гостям про їхню буремну молодість та бойових побратимів.