slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дитячі залізниці магістралі за травневі свята перевезли майже 8 тисяч пасажирів 15/5/2014

Першого травня відбулося урочисте відкриття 78-го сезону роботи Дніпропетровської дитячої залізниці. За святкові дні, з 1 до 10 травня, Мала Придніпровська перевезла 2 тис. дорослих та маленьких пассажирів. Потяг, який обслуговували юні залізничники, здійснив 200 поїздок.

У цей період дитячу магістраль відвідала і група дітей із соціально незахищених родин. Для дітвори провели екскурсію по станції, розповіли про безпеку руху та правила поведінки на залізничних об’єктах і, звичайно ж, влаштували безплатну подорож парком імені Л. Глоби, де базується Мала Придніпровська.

Активно працювала впродовж першої десятиденки травня і Запорізька дитяча залізниця: за цей час її потяги здійснили 31 рейс та перевезли 5780 пасажирів.

Окрім того, 9 травня на одній зі станцій дитячої магістралі – платформі «30 років Перемоги» - пройшли урочистості до 69-річчя закінчення Великої Вітчизняної війни. Юні залізничники разом із пасажирами-городянами поклали квіти до пам’ятної стели й зустрілися з ветеранами.

Довідка: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року. Протяжність її колій складає 2 км. Щорічно перевозить понад 15 тисяч дітей. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів.

Запорізька дитяча залізниця заснована 19 травня 1972 року і є однією з найбільш розвинених дитячих залізниць України та СНД. Протяжність її колій складає 8,6 км. Тут діє одна станція і сім пасажирських платформ, тунель завдовжки 80 м, рухомий склад складається з трьох тепловозів з вагонами і однієї вантажної платформи.

Запорізька дитяча залізниця працює цілорічно, однак кожен новий сезон традиційно розпочинає у день свого заснування – 19 травня. Дніпропетровська ж дитяча діє з травня по вересень, а також у період зимових канікул.